Domov > Izdelki > Motorji, elektromagneti, Driver Boards / Modules > Motors - AC, DC > M91Z90HV4Y
M91Z90HV4Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M91Z90HV4Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M91Z90HV4Y
Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 119 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela M91Z90HV4Y Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS