Domov > Izdelki > Motorji, elektromagneti, Driver Boards / Modules > Motors - AC, DC > M9RX40GK4Y
M9RX40GK4Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M9RX40GK4Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M9RX40GK4Y
Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 622 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela M9RX40GK4Y Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS