Domov > Izdelki > izdelki baterije > Baterije Polnilne (sekundarne) > P-100AASJ/B6B
P-100AASJ/B6B
P-100AASJ/B6B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P-100AASJ/B6B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P-100AASJ/B6B
Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
In Stock 4823 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela P-100AASJ/B6B Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NICAD 1.2V 1AH AA Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
količina Na voljo 4823 pcs Podatkovni list P-100AASJ
Kategorija izdelki baterije Utež 23.13g
Napetost - ocenjena 1.2V Sklop zaključka Button Top (Extending)
Standardni čas polnjenja 16Hrs Standardni polnilni tok 100mA
Velikost / dimenzija 0.57" Dia x 1.97" H (14.5mm x 50.0mm) Informacije o odpremi -
Serija P-100AASJ Druga imena P100AASJ/B6B
P252
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Hitrost razelektritve 200mA
natančen opis AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1Ah Zmogljivost 1Ah