Domov > Izdelki > izdelki baterije > Akumulatorji > P-50AAHF2X5
P-50AAHF2X5
P-50AAHF2X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P-50AAHF2X5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P-50AAHF2X5
Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
In Stock 4595 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela P-50AAHF2X5 Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
količina Na voljo 4595 pcs Podatkovni list P50AAH
Kategorija izdelki baterije Utež 210.01g
Napetost - ocenjena 12V Sklop zaključka Solder Tab
Struktura Side to Side, 5 Rows x 2 Cells Velikost / dimenzija 2.85" L x 1.14" W x 1.97" H (72.5mm x 29.0mm x 50.0mm)