Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > S1DXMM2C10HAC120V
S1DXMM2C10HAC120V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S1DXMM2C10HAC120V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S1DXMM2C10HAC120V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela S1DXMM2C10HAC120V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2344 pcs Podatkovni list S1DXM Timer Series
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 100 ~ 120VAC
Metoda začetka časa Input Voltage Metoda prilagoditve časa Hand Dial
Sklop zaključka Plug In Serija S1DXM
Vrsta releja Mechanical Relay Druga imena S1DXM-M2C10H-AC120V
S1DXM-M2C10H-AC120V-ND
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Programmable (Multi-Function) natančen opis Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Min ~ 10 Hrs Delay 7A @ 250VAC Socketable
Čas zamude 0.05 Min ~ 10 Hrs Kontaktna ocena @ Napetost 7A @ 250VAC