Domov > Izdelki > industrijski Controls > Varnost stroja - lahke zavese > SF2B-A40-N
SF2B-A40-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SF2B-A40-N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SF2B-A40-N
Proizvajalec Panasonic
Opis LITE CURTAIN ARM/FT NPN 1592MM
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 36 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela SF2B-A40-N Proizvajalec Panasonic
Opis LITE CURTAIN ARM/FT NPN 1592MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36 pcs Podatkovni list SF2B Series
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 24VDC
Serija SF2B Zaščitna višina 1592mm
Zaščita Arm/Foot delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 13.0m Število žarkov 40
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Lastnosti - Zmožnost zaznavanja 47mm
Zračna višina 40mm