Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TQ2SL-48V-Z
TQ2SL-48V-Z
TQ2SL-48V-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TQ2SL-48V-Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TQ2SL-48V-Z
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TQ2SL-48V-Z Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32228 pcs Podatkovni list TQ Relays Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 36 VDC
Izklop napetosti (min) 4.8 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 125VAC, 220VDC - Max Serija TQ-SMD
Čas izdaje 4ms Vrsta releja Telecom
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 7.68 kOhms Moč tuljave 300 mW
Tok tekočine 6.3mA