Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TQ2SL-L-12V
TQ2SL-L-12V
TQ2SL-L-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TQ2SL-L-12V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TQ2SL-L-12V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela TQ2SL-L-12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43504 pcs Podatkovni list TQ Relays Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9 VDC
Izklop napetosti (min) - Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 125VAC, 220VDC - Max Serija TQ-SMD
Čas izdaje 4ms Vrsta releja Telecom
Pakiranje Tube Druga imena 255-3964-5
TQ2SL-L-12V-ND
TQ2SLL12V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 2.06 kOhms
Moč tuljave 70 mW Tok tekočine 5.8mA