Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TX2SA-48V-X
TX2SA-48V-X
TX2SA-48V-X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TX2SA-48V-X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TX2SA-48V-X
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TX2SA-48V-X Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29952 pcs Podatkovni list TX Series
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 36 VDC
Izklop napetosti (min) 4.8 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 220VDC - Max Serija TX
Čas izdaje 4ms Vrsta releja Telecom
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 8.53 kOhms Moč tuljave 270 mW
Tok tekočine 5.6mA