Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TX2SS-L2-1.5V
TX2SS-L2-1.5V
TX2SS-L2-1.5V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TX2SS-L2-1.5V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TX2SS-L2-1.5V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela TX2SS-L2-1.5V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21676 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 1.13 VDC
Izklop napetosti (min) - Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 220VDC - Max Serija TX
Čas izdaje 4ms Vrsta releja Telecom
Pakiranje Tube delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 1.5VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 11.2 Ohms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 134mA