Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TXS2SS-24V-Z
TXS2SS-24V-Z
TXS2SS-24V-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TXS2SS-24V-Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TXS2SS-24V-Z
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TXS2SS-24V-Z Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26985 pcs Podatkovni list TX-S Relays
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC
Izklop napetosti (min) 2.4 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 110VDC - Max Serija TX-S
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 255-2357-2
TXS2SS-24V-Z-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 5ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 8.3 kOhms
Moč tuljave 70 mW Tok tekočine 2.9mA