XN0121500L
XN0121500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0121500L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0121500L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XN0121500L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5455 pcs Podatkovni list XN01215
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA Vrsta tranzistorja 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Paket naprave za dobavitelja Mini5-G1 Serija -
Resistor-Emitter Base (R2) - Rezistor - osnova (R1) 10 kOhms
Moč - maks 300mW Pakiranje Cut Tape (CT)