XN0421100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0421100L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0421100L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XN0421100L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4862 pcs Podatkovni list XN04211
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA Vrsta tranzistorja 2 NPN - Pre-Biased (Dual)