XN0440400L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0440400L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0440400L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XN0440400L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5582 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 10V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 8mA, 400mA Vrsta tranzistorja 2 PNP (Dual)