Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Zaščitne cevi, Solid cevi, Sleeving > CLTS35F-C3
CLTS35F-C3
CLTS35F-C3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CLTS35F-C3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CLTS35F-C3
Proizvajalec Panduit
Opis HOSE 0.35" ID POLY 100' ORANGE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela CLTS35F-C3 Proizvajalec Panduit
Opis HOSE 0.35" ID POLY 100' ORANGE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1423 pcs Podatkovni list CLT Series DrawingCLTS Series Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Debelina stene 0.006" ~ 0.025" (0.15mm ~ 0.64mm)
Atributi atributov Convoluted, Corrugated Tip Wire Loom, Protective Hose
Serija CLTS Druga imena 07498373539
delovna temperatura -40°C ~ 50°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB Material Polyethylene (PE)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Zaščita tekočin -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Crush Resistant, Impact Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj 0.503" (12.79mm)
Premer - znotraj 0.350" (8.89mm) natančen opis Orange Polyethylene (PE) Convoluted, Corrugated Wire Loom, Protective Hose 0.350" (8.89mm) 100' (30.48m)