Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Stanovanje Flex, trak Jumper Cables > 100R11-203B
100R11-203B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 100R11-203B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 100R11-203B
Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 11POS 1.00MM 7.99"
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 100R11-203B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 11POS 1.00MM 7.99" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 51082 pcs Podatkovni list Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategorija Cable Assemblies Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serija - Višina tona 0.039" (1.00mm)
Število vodnikov 11 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm)
Dolžina 7.992" (203.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 11 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.992" (203.00mm) Vrsta kabla FFC, FPC