Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Stanovanje Flex, trak Jumper Cables > 100R13-102B
100R13-102B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 100R13-102B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 100R13-102B
Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 13POS 1.00MM 4"
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 100R13-102B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 13POS 1.00MM 4" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69443 pcs Podatkovni list Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategorija Cable Assemblies Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serija - Višina tona 0.039" (1.00mm)
Število vodnikov 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm)
Dolžina 4.000" (101.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 13 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 4.000" (101.60mm) Vrsta kabla FFC, FPC