PSR1636-20
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSR1636-20 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PSR1636-20 |
|---|---|
| Proizvajalec | Parlex Corp. |
| Opis | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.050" |
Product parameter
| številka dela | PSR1636-20 | Proizvajalec | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Opis | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.050" | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 232 pcs | Podatkovni list | PS-1636 Drawing |
| Kategorija | Kabli, Žice | Žični merilnik | 30 AWG (Equivalent) |
| Voltage Rating | 300V | Serija | PSR1636 |
| Ocene | UL Style 2643 | Višina tona | 0.050" (1.27mm) |
| Druga imena | 1431-BYY0069LN AE20-500 PS-1636-20 PSR1636-20 C PSR163620 |
delovna temperatura | 105°C |
| Število vodnikov | 20 | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Jakna (izolacija) Debelina | 0.0020" (0.051mm) | Jakna (izolacijski material) | Polyester |
| Lastnosti | Conductor 1 Tinned | natančen opis | 20 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable |
| Trenutna ocena | 2.5A | Debelina dirigenta | 0.003" (0.08mm) |
| Dirigiranje vodnikov | - | Material dirigenta | Copper, Bare |
| Širina kabla | 1.05" (26.67mm) | Dolžina kabla | 500' (152.4m) |