Domov > Izdelki > Testiranje in merjenje > Testni Interesenti - Banana, Meter vmesnik > EM2BA-360#
EM2BA-360#
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EM2BA-360# z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EM2BA-360#
Proizvajalec Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 360"
Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
In Stock 1950 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
12 pcs
Product parameter
številka dela EM2BA-360# Proizvajalec Pomona Electronics
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 360" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
količina Na voljo 1950 pcs Podatkovni list
Kategorija Testiranje in merjenje Žični merilnik 18 AWG
Napetost - ocenjena 300VAC Tip Patch Cord
Metoda zlaganja Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors) Serija 2BA
Ocene - Druga imena 3984483
EM2BA-360
natančen opis 360.0" (9144.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC Trenutna ocena -
Vsebina 1 Cable, Gray Konfiguracija Banana to Banana
Dolžina kabla 360.0" (9144.00mm) 2. priključek Banana Plug, Double, Stackable