Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Rotary Potentiometers, Rheostats > GU1041S26
GU1041S26
GU1041S26
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GU1041S26 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GU1041S26
Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela GU1041S26 Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7171 pcs Podatkovni list GU Series
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±5%
Sklop zaključka Solder Lug Temperaturni koeficient -
Taper Linear Velikost - telo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm)
Serija GU Rotacija 3600°
Odporen material Wirewound Odpornost (Ohms) 100k
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Število obratov 10 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug
Bushing Thread 3/8-32 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja User Defined Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm) Premer aktuatorja 0.2497" (6.34mm)