Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Rotary Potentiometers, Rheostats > SPRU5031S28
SPRU5031S28
SPRU5031S28
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPRU5031S28 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SPRU5031S28
Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 50K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Product parameter
številka dela SPRU5031S28 Proizvajalec Precision Electronic Components Ltd.
Opis POT 50K OHM 1/2W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13330 pcs Podatkovni list RV8, SPR Series
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka PC Pins Temperaturni koeficient -
Taper Linear Velikost - telo Round - 0.510" Dia x 0.500" H (12.95mm x 12.70mm)
Serija SPR Rotacija 295°
Odporen material Carbon Odpornost (Ohms) 50k
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk