Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > PL8201NL
PL8201NL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PL8201NL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PL8201NL
Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis COMMON MODE CHOKE 11.6A 2LN SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela PL8201NL Proizvajalec Pulse Electronics Corporation
Opis COMMON MODE CHOKE 11.6A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11238 pcs Podatkovni list Military/Aerospace Product Guide
Kategorija filtri Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Velikost / dimenzija 1.220" L x 1.000" W (30.99mm x 25.40mm)
Serija SLIC Ocene -
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.500" (12.70mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 11.6A DCR 10 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 11.6A Odobritve -
Podobni izdelki
  • del #:PL820.1E2T
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:TOUCH SCREEN RESISTIVE 20.1"
  • Na zalogi:5759
 RFQ
  • del #:PL819.0E2T
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:TOUCH SCREEN RESISTIVE 19"