Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
R-78C12-1.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78C12-1.0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78C12-1.0
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs42 pcs
84 pcs126 pcs252 pcs504 pcs
Product parameter
številka dela R-78C12-1.0 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14426 pcs Podatkovni list R-78C1.0 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod (Min) 15V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Tip Linear Regulator Replacement Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
Serija INNOLINE R-78C-1.0 Moč (Watts) 12W
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80000044
R78C121.0
R78C1210
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 96% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 1A 15V - 42V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -