Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R0.25D-0505/P
R0.25D-0505/P
R0.25D-0505/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R0.25D-0505/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R0.25D-0505/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
(v ameriških dolarjih)
33 pcs
Product parameter
številka dela R0.25D-0505/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9793 pcs Podatkovni list R0.25S,D(A) Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Serija ECONOLINE R0.25D
Moč (Watts) 250mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads Druga imena 10015195
R0.25D0505/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 60 ~ 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 25mA, 25mA