Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R0.5S8-1205
R0.5S8-1205
R0.5S8-1205
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R0.5S8-1205 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R0.5S8-1205
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela R0.5S8-1205 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14206 pcs Podatkovni list R0.5S_D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 10.8V
Napetost - Vhod (maks.) 13.2V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) Serija ECONOLINE R0.5S
Moč (Watts) 500mW Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SMD Module Druga imena 10016596
R0.5S81205
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 74%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 100mA