Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R15P215D/R6.4
R15P215D/R6.4
R15P215D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R15P215D/R6.4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R15P215D/R6.4
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 2W
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela R15P215D/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4823 pcs Podatkovni list RxxP2xx/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 6.4kV Napetost - Vhod (Min) 13.5V
Napetost - Vhod (maks.) 16.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Serija ECONOLINE RxxP2xx/R
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads Druga imena 19900792
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 66mA, 66mA