Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R1D10-123.3
R1D10-123.3
R1D10-123.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R1D10-123.3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R1D10-123.3
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(v ameriških dolarjih)
33 pcs
Product parameter
številka dela R1D10-123.3 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15121 pcs Podatkovni list R1S-R1D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -3.3V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 10.8V
Napetost - Vhod (maks.) 13.2V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Serija ECONOLINE R1D
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 10-SMD Module Druga imena 10900092
R1D10123.3
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 152mA, 152mA