Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R1Z-053.3/P
R1Z-053.3/P
R1Z-053.3/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R1Z-053.3/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R1Z-053.3/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(v ameriških dolarjih)
33 pcs
Product parameter
številka dela R1Z-053.3/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6844 pcs Podatkovni list R1Z Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R1Z Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10014496
R1Z053.3/P
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 60% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 4.75V - 5.25V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical