Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R2S12-153.3/H
R2S12-153.3/H
R2S12-153.3/H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R2S12-153.3/H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R2S12-153.3/H
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(v ameriških dolarjih)
33 pcs
Product parameter
številka dela R2S12-153.3/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7059 pcs Podatkovni list R2S-R2D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 13.5V
Napetost - Vhod (maks.) 16.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Serija ECONOLINE R2S
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads Druga imena 11002249
R2S12153.3/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 70 ~ 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 606mA