RAC03-12SC/277/W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RAC03-12SC/277/W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RAC03-12SC/277/W |
|---|---|
| Proizvajalec | RECOM Power |
| Opis | AC/DC CONVERTER 12V 3W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | RAC03-12SC/277/W | Proizvajalec | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Opis | AC/DC CONVERTER 12V 3W | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5263 pcs | Podatkovni list | RAC03-SC/277 Series |
| Kategorija | Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) | Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - | Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 12V | Napetost - izolacija | 3kV |
| Napetost - Vhod | 80 ~ 305 VAC | Tip | Enclosed |