RAC05-15DA-E-ST
RAC05-15DA-E-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RAC05-15DA-E-ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RAC05-15DA-E-ST
Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 5W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela RAC05-15DA-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1706 pcs Podatkovni list RAC05-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.12" W x 0.83" H (96.0mm x 53.9mm x 21.0mm) Serija POWERLINE RAC05-A
Moč (Watts) 5W Druga imena 20000755
RAC0515DAEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 67% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 160mA, 160mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 160mA, 160mA Odobritve CE, cURus