Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > RAC15-0512TA
RAC15-0512TA
RAC15-0512TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RAC15-0512TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RAC15-0512TA
Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela RAC15-0512TA Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1597 pcs Podatkovni list RAC15-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Utež 0.251 lb (113.85g)
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm) Serija POWERLINE RAC15-A
Moč (Watts) 15W Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 21000033
RAC150512TA
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Pravilo obremenitve ±2%, ±5% Uredba o vrsticah ±1%, ±5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 73% natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 2A, 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2A, 200mA, 200mA Odobritve CE, cULus