RAC15-15DB-E-ST
RAC15-15DB-E-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RAC15-15DB-E-ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RAC15-15DB-E-ST
Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RAC15-15DB-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4696 pcs Podatkovni list RAC15-B Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm) Serija POWERLINE RAC15-B
Moč (Watts) 15W Druga imena 20000615
RAC1515DBEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 82% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Odobritve CE, cURus