RAC30-05SA-E-ST
RAC30-05SA-E-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RAC30-05SA-E-ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RAC30-05SA-E-ST
Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 30W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela RAC30-05SA-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1030 pcs Podatkovni list RAC30-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm) Serija POWERLINE RAC30-A
Moč (Watts) 30W Druga imena 21000077
RAC3005SAEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 79%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A