Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC15-1215D/H2
REC15-1215D/H2
REC15-1215D/H2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC15-1215D/H2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC15-1215D/H2
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Product parameter
številka dela REC15-1215D/H2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4456 pcs Podatkovni list REC15 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE REC15
Moč (Watts) 15W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena REC151215D/H2
delovna temperatura -40°C ~ 71°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active High