Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R
REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R
REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela REC3-123.3SRW/H2/A/SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5989 pcs Podatkovni list REC3-SRW_DRW Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) Serija ECONOLINE REC3-SRW
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads Druga imena 10006342
REC3123.3SRW/H2/A/SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 76%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 900mA