Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC3.5-0505DRW/R10/C/X1
REC3.5-0505DRW/R10/C/X1
REC3.5-0505DRW/R10/C/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC3.5-0505DRW/R10/C/X1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC3.5-0505DRW/R10/C/X1
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Product parameter
številka dela REC3.5-0505DRW/R10/C/X1 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1866 pcs Podatkovni list REC3.5/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 10kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE REC3.5/R
Moč (Watts) 3.5W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads Druga imena 11000104
REC3.50505DRW/R10/C/X1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 350mA, 350mA