Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT
(v ameriških dolarjih)
15 pcs
Product parameter
številka dela REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3609 pcs Podatkovni list REC3.5/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - delo 4W
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 5V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Voltage - Dropout (tipičen) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE REC3.5/R
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial), Medical
Polarizacija 24-DIP Module, 6 Leads Izhodna konfiguracija 1
Druga imena 1486-REC3.5-1205SRW/R10/A/X1-CHP delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 Uredba o vrsticah 80%
Lastnosti SCP, UVLO Igralni zatiči 700mA
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 9V - 18V Input Opis CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT
Tok - prelom 10kV (10000V)