Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Product parameter
številka dela REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2413 pcs Podatkovni list REC3.5/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -9V Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 8kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE REC3.5/R
Moč (Watts) 3.5W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads Druga imena 11000231
REC3.54809DRW/R8/A/CTRL/X1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, SCP, UVLO Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 194mA, 194mA