Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4451 pcs Podatkovni list REC5 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) Serija ECONOLINE REC5
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads Druga imena 10009822
REC5053.3SRW/H/B/M/SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 75°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 1A