Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REC6-1212SRW/R10/A
REC6-1212SRW/R10/A
REC6-1212SRW/R10/A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REC6-1212SRW/R10/A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REC6-1212SRW/R10/A
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs15 pcs30 pcs
60 pcs105 pcs255 pcs
Product parameter
številka dela REC6-1212SRW/R10/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2475 pcs Podatkovni list REC6/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 10kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE REC6/R
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads Druga imena 11001293
REC61212SRW/R10/A
REC61212SRWR10A
delovna temperatura -40°C ~ 75°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 500mA