Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RJZ-153.3S/P
RJZ-153.3S/P
RJZ-153.3S/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RJZ-153.3S/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RJZ-153.3S/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(v ameriških dolarjih)
24 pcs
Product parameter
številka dela RJZ-153.3S/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10529 pcs Podatkovni list RJZ, RGZ Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 13.5V
Napetost - Vhod (maks.) 16.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm) Serija ECONOLINE RJZ
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP Module, 6 Leads Druga imena 10011608
RJZ153.3S/P
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 606mA