Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RM-3.33.3S/H
RM-3.33.3S/H
RM-3.33.3S/H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RM-3.33.3S/H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RM-3.33.3S/H
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
(v ameriških dolarjih)
42 pcs
Product parameter
številka dela RM-3.33.3S/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16354 pcs Podatkovni list RM Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 3V
Napetost - Vhod (maks.) 3.6V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm) Serija ECONOLINE RM
Moč (Watts) 250mW Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Module Druga imena 10002960
RM3.33.3S/H
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 3V - 3.6V Input Tok - izhod (maks.) 76mA