Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP-153.3S/X2
RP-153.3S/X2
RP-153.3S/X2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP-153.3S/X2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP-153.3S/X2
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela RP-153.3S/X2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7715 pcs Podatkovni list RP Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 5.2kV Napetost - Vhod (Min) 13.5V
Napetost - Vhod (maks.) 16.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE RP
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads Druga imena 10016103
RP153.3S/X2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 303mA