Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP10-243.3SA-HC
RP10-243.3SA-HC
RP10-243.3SA-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP10-243.3SA-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP10-243.3SA-HC
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RP10-243.3SA-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5361 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm) Serija POWERLINE RP10-A
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30003870
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 3A Aplikacije ITE (Commercial)