Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP10-4805DA/N
RP10-4805DA/N
RP10-4805DA/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP10-4805DA/N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP10-4805DA/N
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W
(v ameriških dolarjih)
8 pcs
Product parameter
številka dela RP10-4805DA/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2063 pcs Podatkovni list RP10-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija POWERLINE RP10-A
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30003967
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A, 1A