Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP10-4805SE/P
RP10-4805SE/P
RP10-4805SE/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP10-4805SE/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP10-4805SE/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 10W
(v ameriških dolarjih)
9 pcs
Product parameter
številka dela RP10-4805SE/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1997 pcs Podatkovni list RP10-E Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP10-E
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30000726
RP104805SE/P
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2A