Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP12-2415DA/SMD
RP12-2415DA/SMD
RP12-2415DA/SMD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP12-2415DA/SMD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP12-2415DA/SMD
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 12W
(v ameriških dolarjih)
7 pcs
Product parameter
številka dela RP12-2415DA/SMD Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1844 pcs Podatkovni list RP12-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm) Serija POWERLINE RP12-A
Moč (Watts) 12W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads Druga imena 30000824
RP122415DA/SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 400mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 400mA, 400mA