Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP15-2405SA/P
RP15-2405SA/P
RP15-2405SA/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP15-2405SA/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP15-2405SA/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 15W
(v ameriških dolarjih)
8 pcs
Product parameter
številka dela RP15-2405SA/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1587 pcs Podatkovni list RP15-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija POWERLINE RP15-A
Moč (Watts) 15W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module, 4 Leads Druga imena 30001541
RP152405SA/P
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 3A