Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP15-4805DAW-HC
RP15-4805DAW-HC
RP15-4805DAW-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP15-4805DAW-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP15-4805DAW-HC
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 15W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP15-4805DAW-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1567 pcs Podatkovni list RP15-AW Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija POWERLINE RP15-AW
Moč (Watts) 15W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads Druga imena 30001609
RP154805DAWHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.5A, 1.5A